Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.10.2024, 09:32
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
no zwłaszcza przy karnym na 1-0
Przy tym karnym ktory powinien zostać powtórzony przez zbyt szybkie wbiegnięcie zawodników Pogoni czy mówimy o jakimś innym?

Nie nasza wina że w tym meczu na varze spali. Przecież tam z 2 karne nam się należały gdyby sędziowie byli konsekwentni w przepisach.
Odpowiedz cytując