TommyTSW napisał(a):

|
no zwłaszcza przy karnym na 1-0
|
Przy tym karnym ktory powinien zostać powtórzony przez zbyt szybkie wbiegnięcie zawodników Pogoni czy mówimy o jakimś innym?
Nie nasza wina że w tym meczu na varze spali. Przecież tam z 2 karne nam się należały gdyby sędziowie byli konsekwentni w przepisach.