Drozd napisał(a):

Widać zaangażowanie, wszystkich, także rezerwowych. Jest chęć strzelenia kolejnej bramki, jest asekuracja i agresja w obronie.
Teraz wypada walnąć Nieciecze ze 3:0 ... i zacząć marsz po awans...
Gdzie są Ci krytykanci Mikulca, Kissa. Wreszcie jest rywalizacja o skład, a kilku dopiero wróci. Kutwa zaczyna trafiać tam gdzie jego miejsce .
|
Krytykanci Mikulca akurat pisali przed tobą...