Temat
:
Mariusz Jop trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Adryan
Senior Member
Od: 04.2024
Offline
#
288
05.10.2024, 21:05
Jopowi odpłaca szczęście po samobóju z Żydami w 2010 roku, kto był na tym meczu wie, że to niesamowity pech był wówczas. Szkoda, że Juszczyk nie potrafił tego wyciągnąć.
Adryan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adryan
Znajdź inne posty napisane przez Adryan