|
Sędziowanie Kochanka to jakiś dramat. Podliński bez kartki nawet żółtej a fauli miał 6. Demianiuk mało nogi nie urwał Łasickiemu- kartki brak. 3 sytuacje po których przeciwko nam byłyby 3 karne , dla nas oczywiście nie ma żadnego. Kompletnie niewidoczni Rodado i Zwoliński. Kopanina jakiej można było się spodziewać. Obawiam się, że jak szybko nie strzelimy bramki lub dwóch to będzie opóźnianie , kopanie, wykopywanie, leżenie na murawie itd.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|