Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 05.10.2024, 19:31
Sędziowanie Kochanka to jakiś dramat. Podliński bez kartki nawet żółtej a fauli miał 6. Demianiuk mało nogi nie urwał Łasickiemu- kartki brak. 3 sytuacje po których przeciwko nam byłyby 3 karne , dla nas oczywiście nie ma żadnego. Kompletnie niewidoczni Rodado i Zwoliński. Kopanina jakiej można było się spodziewać. Obawiam się, że jak szybko nie strzelimy bramki lub dwóch to będzie opóźnianie , kopanie, wykopywanie, leżenie na murawie itd.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując