|
Do Carbo dolaczył teraz Alfaro, z których naczelni hejterzy forum próbują zrobic kozłów ofiarnych i umniejszyć ich zasługi. Zdobył bramkę? Po co rozstrząsać czy celowo czy nie. Czy to kwestia umiejętności i celowego zagrania czy fart. Ot takie przypieprzanie się na silę.
Alfaro w ostatnim meczu był wyróżniającym się piłkarzem.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 30.09.2024 o godz. 20:13.
|