|
Czyli:
osoba, jak sama mówi, z zaburzeniami osobowości, w złym stylu pozbyła się z klubu oddanych pracowników (zostawmy na marginesie słuszność zmiany trenera) i została za to w mediach skrytykowana. Więc poszła do mediów i popłakała się, że przeprasza, ale jest w spektrum i jest jej ciężko, zawsze chciała dobrze. No nie, to nie usprawiedliwia tego zachowania, co najwyżej je tłumaczy.
Egocentryzm tego bełkotu najlepiej podsumowuje stwierdzenie, że Moskal jest jego kolegą z boiska.
|