wolfy napisał(a):

|
Moim zdaniem był pod dużą presją medialną i trybun, więc kiedy drużyna wygrała i stres zmalał to się rozkleił. Normalna ludzka reakcja.
|
Nawet jeżeli przyjąć, że normalna ludzka reakcja to czy, aby na pewno prezes klubu powinien tą reakcję ujawniać?
Naprawdę wyglądało to komicznie. Płaczący prezes bo po tygodniu zrozumiał, że zwolnił trenera w nie ten sposób jak powinien to zrobić.
Pomijam, że więcej tam aktorstwa i zabawy w PR niż to warte, ale już mnie ten człowiek niczym nie zdziwi. Ostatnio jak płakał to przejął klub by go sprzedać, ale jak widać nie wyszło, zostały na tą chwilę tylko łzy Jarka.