As napisał(a):

|
Dobrze, że bramkarz Odry się skompromitował bo ta bramka otworzyła mecz. Być gdyby bramkarze Warty i Kotwicy też byli tacy uczynni to tam również skończyłoby się podobnie.
|
I to również miałem na myśli pisząc, że Mariusz ma kurewsko szczęśliwą rękę do trenerki, bo jak już wyżej napisano, na koniec liczy się to co w sieci.