Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5597
Stary 27.09.2024, 22:27
Cymes napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze, tak ma być, niech płacze. Z tym człowiekiem trzeba krótko jak z rozwydrzonym bachorem z problemami emocjonalnymi inaczej nic z tego nie będzie.
Mnie znacznie bardziej cieszy, że prowadzący zmusił go do deklaracji, że nie będzie szukał żadnych trenerskich wynalazków. Oczywiście mógł kłamać, ale deklaracja publiczna miała miejsce i bardzo szybko zostanie mu przypomniana jak będzie potrzeba. Piwo ode mnie dla Pana ze studia.
Jop z Siwierskim raczej dostaną prawdziwą szansę, skoro przez tyle czasu bronił Sobola. Może jednak po tym całym fuck upie coś dobrego się z tego urodzi.

https://sport.tvp.pl/82547682/jarosl...-ktos-cierpial
Odpowiedz cytując