Cymes napisał(a):

I bardzo dobrze, tak ma być, niech płacze. Z tym człowiekiem trzeba krótko jak z rozwydrzonym bachorem z problemami emocjonalnymi inaczej nic z tego nie będzie.
Mnie znacznie bardziej cieszy, że prowadzący zmusił go do deklaracji, że nie będzie szukał żadnych trenerskich wynalazków. Oczywiście mógł kłamać, ale deklaracja publiczna miała miejsce i bardzo szybko zostanie mu przypomniana jak będzie potrzeba. Piwo ode mnie dla Pana ze studia.
|
Jop z Siwierskim raczej dostaną prawdziwą szansę, skoro przez tyle czasu bronił Sobola. Może jednak po tym całym fuck upie coś dobrego się z tego urodzi.
https://sport.tvp.pl/82547682/jarosl...-ktos-cierpial