Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5594
Stary 27.09.2024, 22:12
Kris Dee napisał(a):Wyświetl post
Jarek przeprasza i płacze przed kamerami TVP!
I bardzo dobrze, tak ma być, niech płacze. Z tym człowiekiem trzeba krótko jak z rozwydrzonym bachorem z problemami emocjonalnymi inaczej nic z tego nie będzie.
Mnie znacznie bardziej cieszy, że prowadzący zmusił go do deklaracji, że nie będzie szukał żadnych trenerskich wynalazków. Oczywiście mógł kłamać, ale deklaracja publiczna miała miejsce i bardzo szybko zostanie mu przypomniana jak będzie potrzeba. Piwo ode mnie dla Pana ze studia.
Odpowiedz cytując