|
Nikt nie jest debilem i jedynie wislackosc sprawia że na pośmiewisko czy wdepniecie w gówno zgodzili się Wuja, Sobol, Jop, Moskal. Oni chcąc dobrze dla Wisły godzili się na cyrk Królewskiego. Taki Rude już raz nas olał po sezonie bo w pajacerke się bawić nie chciał dalej. Więc nie byłoby dziwne gdyby teraz też w ostatniej chwili się wypiął.
Generalnie plan też mógł byc taki że pozbywamy się Moskala zanim to zacznie żreć - Moskal miał pomysł co zmienić bo przecież chciał już Letkiewicza wystawić na bramkę z Chrobrym + teraz już po pucharach mogli się skupić na lidze - w związku z tym teraz można go było wywalić za wyniki, dać Jopa jako tymczasowego a jak tylko nie będzie idealnie to może od stycznia wskakiwać Rude.
Królewski jest mądry tak gdzie trzeba grać, oszukiwać i manipulować. Tak jak z całym przejmowaniem klubu, odchudzeniem, plakaniem itp.
Także nie zdziwilbym się jeśli w takich sprawach to już ma dwa, trzy kroki do przodu przemyślane.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|