Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5587
Stary 27.09.2024, 17:33
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Chcecie mi powiedzieć że od 6 lat a już na grubo od 2 lat, jesteśmy klubem nowoczesnym, opartym na algorytmach itp itd od 6 lat słyszę że mamy idealny sztab i ludzi do budowania wielkiego, nowoczesnego klubu i nagle się okazuje że ci ludzie to amatorzy, chamy i na domiar złego AI tego nie przeczytała, nie domyśliła się itd?


Teraz mamy kolejne bajki na temat Krzoski czy Moskala od kłamczucha Zaskrońca. On nigdy prawdy nie powie

Pamietaj Krolewicz ma plan,tak ja nie teraz to taki 3 letni na wypadek odbudowy odbudwanego.Ale plan dziala i Wisla rokrocznie jest nizej w tabeli.

myslalem ze beda derby z Wieczysta w 1 lidze ale nawet niestety to nie jest juz tak oczywiste
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując