Jaroo1 napisał(a):

Chcecie mi powiedzieć że od 6 lat a już na grubo od 2 lat, jesteśmy klubem nowoczesnym, opartym na algorytmach itp itd od 6 lat słyszę że mamy idealny sztab i ludzi do budowania wielkiego, nowoczesnego klubu i nagle się okazuje że ci ludzie to amatorzy, chamy i na domiar złego AI tego nie przeczytała, nie domyśliła się itd?
Teraz mamy kolejne bajki na temat Krzoski czy Moskala od kłamczucha Zaskrońca. On nigdy prawdy nie powie
|
Pamietaj Krolewicz ma plan,tak ja nie teraz to taki 3 letni na wypadek odbudowy odbudwanego.Ale plan dziala i Wisla rokrocznie jest nizej w tabeli.
myslalem ze beda derby z Wieczysta w 1 lidze ale nawet niestety to nie jest juz tak oczywiste
