OnizukaTSW napisał(a):

|
Opinie skompromitowanych pismaków to akurat mam głęboko w poważaniu.
|
Czym sobie Wojtowicz zasłużył na taką łatkę. Pytam na serio?
Z całej tej krakowskiej bandy pismaków zawsze wydawał się jednym z niewielu którego warto było czytać/słuchać.