Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5564
Stary 27.09.2024, 09:24
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Mi chodzi o fakty, a nie teorie z dupy wzięte Markusiku. Sobczaka odpalił Zaskroniec i tyle. I oczywiście, że ma to znaczenie kiedy się to rozstrzygnęło. Reszta to jest to jest dopisywanie teorii po fakcie przez Prezesika, a podobno on tego nie lubi co w tym samym wywiadzie przyznał
W temacie Biedrzyckiego pełna zgoda, że Moskal się skompromitował. Z drugiej strony nikt go w klubie nie powstrzymał tylko radośnie klepnięto kandydaturę Biedrzyckiego, co pokazuje jak działa nasz dział sportowy . Wygląda to na podobną sytuacje jak swego czasu z Fazlagiciem, gdzie wszyscy z klubu, którzy się wypowiadali w temacie transferu też byli na tak.
Fakty są takie, że Sobczaka odpalił Królewski przy pełnym poparciu Moskala, a nie wbrew niemu. Była to decyzja taka jaką Moskal chciał, aby została podjęta. Nie grałby on u niego gdyby nadal był w klubie, bo on go nie widział w drużynie. Pracował z nim już wcześniej, miał o nim wyrobione zdanie. Tyle w temacie.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując