Levis88 napisał(a):

|
Teraz czytam, że Krzoska i Bisztyga będą jutro jeszcze przy drużynie pracować. To jest ....a Everest absurdu...
|
Oni jeśli są na umowie o pracę to mogą musieć pracować do końca roku jeśli nie zwolni ich z obowiązku pracy albo nie skrócą okresu wypowiedzenia (mają 3 miesiące). Wtedy byłoby jeszcze zabawniej.