Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5547
Stary 26.09.2024, 18:20
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Teraz czytam, że Krzoska i Bisztyga będą jutro jeszcze przy drużynie pracować. To jest ....a Everest absurdu...
Oni jeśli są na umowie o pracę to mogą musieć pracować do końca roku jeśli nie zwolni ich z obowiązku pracy albo nie skrócą okresu wypowiedzenia (mają 3 miesiące). Wtedy byłoby jeszcze zabawniej.
Odpowiedz cytując