pepe72 napisał(a):

|
Niezależnie od kontrowersji z karnym to Polonia potrafiła rozczytać Wisłę Jopa i skorygować taktykę, a my nie bardzo potrafiliśmy zamknąć meczâŚ.
|
Przepraszam cię bardzo ale rozczytać taktykę Wisły to potrafi każdy kto oglądał ze dwa, trzy mecze w życiu. Kto by Wisły nie prowadził to koniec końców jego taktyka musi sprowadzić się do tego samego i wynika to wprost z kadry która ma Wisła. W konsekwencji kontr-taktyka przeciwnika będzie taka sama bez względu na to czy na ławce Wisły siedzi Jop, Moskal czy Guardiola.