Moim zdaniem on nie ma kasy na kolejne odpalanie się więc jak Jopowi się nie uda to będzie katastrofa.
Jesteście pewni, że 4 liga to wyzerowanie długów? A jeśli nawet to jakie to postępowanie wobec ludzi/firm, którzy wykonywali pracę dla Wisły.
Chcielibyście jeden z drugim wykonać pracę dla kogoś, wystawić fv, zapłacić pracownikom i podatki, zusy itp. od przychodu, czekać na przelew, a któregoś dnia usłyszeć np.: my jesteśmy K(rakowskie) TS Wisła, a nie Wisła S.A., proszę się odp...
Tak się nie robi.