Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline
#
5531
26.09.2024, 11:13
wierność83
napisał(a):
Ja mam takie pytanie, jaka jest gwarancja, że za 2-3 miesiące Królewski się nie odpali i np. stwierdzi, że jednak znów stracił zapał do swojej wizji, AI itp. i znów wszystko siądzie na laurach, przyjdzie jakiś Ojrzyński, będzie zwrot w stronę innej wizji? On się zachowuje jakby to była klasyczna dwubiegunówka
Nie da się w ten sposób zarządzać klubem, przecież to nie ma prawa się udać. C powinno zdecydowanie ponowić wezwanie o jego odejście.
I taka konkluzja na koniec - człowiek sobie nie zdawał sprawy jakie tam bagno panuje, ale też jak chwiejny jest Jarosław Królewski i się dziwił czasem czemu nic tu nie wychodzi, czemu jest coraz gorzej sportowo itp. To ja po tym tygodniu już się dziwić nie będę
U kibica Wisły od jakiś 12 lat nie istnieje w słowniku pojęcie czegoś takiego jak - gwarancja.
Chyba że ma być to gwarancja lecącego w dół poziomu sportowego - to i owszem.
Karherop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karherop
Odwiedź stronę domową użytkownika Karherop!
Znajdź inne posty napisane przez Karherop