Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5530
Stary 26.09.2024, 11:01
Start od IV ligi rozumiem przez start pod wodzą kogoś (jednostki bądź grupy ludzi), kto dawałby szansę na rozwój klubu.

Widzew nie jest odosobnionym przykładem, Ruch też pokazał, że można się odrodzić.

Ale tak jak mówię, to musiałoby się odbyć z odpowiednimi ludźmi na odpowiednich miejscach. Na chwilę obecną kogoś takiego w orbicie zainteresowanych Wisłą nie widzę. Naturalnie na myśl przychodziłby Kwiecień, który spokojnie miałby zasoby finansowe na restart od IV ligi, ale on akurat ma już swoją zabawkę.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując