|
No Goku to był as....zaraz, zaraz, w......... Podbeskidziu.
Przecież tacy byli Hiszpanie beee. Chcieliście ich pogonić. To co, mysleliscie, ze w ich miejsce zatrudnimy Messiego z Ronaldo?
Mieli być Polacy, są. Zwoliński, Mikulec, Sukiennicki. Asy jak się patrzy. Nie chcieliście Rude, mieliście Moskala i mamy strefę spadkową. No, czego tu nie rozumieč?
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 26.09.2024 o godz. 10:12.
|