Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5524
Stary 26.09.2024, 10:03
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Tak jak pewnie kibicom Śląska nie podoba się, że mają 4 punkty po 7 meczach i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. I oni rzeczywiście mają powód do rozczarowania, bo ich klub zdobył tytuł wicemistrza i teraz dołuje, a my... Teoretycznie, jeśli weźmiemy na poważnie trendy, liczby, dotychczasowe osiągnięcia od czasów przyjścia trio, dołujemy. Co sezon staczamy się o kilka schodków w dół. Nie chciałbym być niewolnikiem statystyk, ale, jeśli w poprzednim sezonie było 10 miejsce, w tym zgodnie z tendencjami powinno być jeszcze gorzej, tym bardziej, że pozbyliśmy się 3 z 4 najskuteczniejszych piłkarzy, a nowi na razie nie weszli przynajmniej w ich buty. Z najbardziej jaskrawym przykładem Zwolińskiego, który wedle słów prezesika, miał zagwarantować nam wyższą jakość od Sobczaka. Może, oczywiście, to zrobić, ale... wiemy jak to bywa z odgrzewanymi kotletami.
Najbardziej na razie brak asyst i goli Goku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując