Patryko napisał(a):

|
A w sumie co za różnica? Ktoś jeszcze wierzy w bajki o długofalowej strategii, kiedy u nas wszystko jest wywracane do góry nogami co kilka miesięcy? Z JK czy bez niego zmierzamy ku upadkowi, to od 5 lat jest równia pochyła w kierunku IV ligi.
|
Sugerowałbym mniej histerii. Jeżeli nie widzisz różnicy między pierwszą a czwartą ligą, to po prostu odpuść temat.