Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5520
Stary 26.09.2024, 09:47
Patryko napisał(a):Wyświetl post
A w sumie co za różnica? Ktoś jeszcze wierzy w bajki o długofalowej strategii, kiedy u nas wszystko jest wywracane do góry nogami co kilka miesięcy? Z JK czy bez niego zmierzamy ku upadkowi, to od 5 lat jest równia pochyła w kierunku IV ligi.
Sugerowałbym mniej histerii. Jeżeli nie widzisz różnicy między pierwszą a czwartą ligą, to po prostu odpuść temat.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując