Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5516
Stary 26.09.2024, 09:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Głupszego .......enia dawno nie czytałem.
Wisła przegrała mecz z Wartą i mecz z ŁKS.
Co działo się w klubie?
Nic. Zero. Nul. Opowiastki do kibiców, że trzeba dać im czas.
Potem przyszedł termin meczu z Głogowem.
Brak meczu, bo w Głogowie stan wyjątkowy z powodu powodzi.
Nazajutrz po terminie, w którym mecz się nie odbył wpada rozgrzany prezes i zwalnia wszystko, co widzi na swojej drodze.

Tak więc nie było wyników - bo mecz w Głogowie się nie odbył i z powodu tego braku wyniku prezes dostał szału.
Tak to odczytujecie?
.......enie.
szkoda że był za mało rozgrzany
bo siebie nie zwolnił
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując