Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5515
Stary 26.09.2024, 09:34
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Chyba na karb przypadku. i taką tu mamy większość kibiców. Wymądrzanie się top level, a nie potrafią sensownie użyć zwrotu w języku ojczystym.
Autokorekta.

Jak Ci nie pasuje to masz opcje ignoruj. Ja skrzętnie z niej korzystam.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak na serio - Moskal bardzo sobie szkodził różnymi decyzjami sportowymi, a jak chce się stać w kontrze do prezesa to trzeba mieć mega wyniki, nie 6 punktów w siedmiu meczach
Mogła Królewskiego krew zalać na to że jedyny skuteczny napastnik wykonuje rzuty rożne? Mogła.
A może uznał że z tej mąki chleba nie będzie kiedy Moskal na swojej ostatniej konferencji przedmeczowej odparł że psycholog to "śmichy chichy w szatni"? Może to była ta kropla przelewająca czarę goryczy?

Nie dowiemy się w najbliższej przyszłości, ale Moskal zaliczył serię po której trenerzy są zwykle spakowani. Wszyscy są w szoku bo Królewski do poniedziałku uchodził za miękką faję która nikogo nie zwolni.
Jak szukamy logiki to w tym ją znajdziemy. W pewnym sensie najgorsze co można zrobić to trzymać trenera tylko dlatego że powiedziało się 3 miesiące wcześniej że patologia jest ich zwalnianie.

Kiedyś JK powiedział że nie stawia żadnych publicznych ultimatum bo skazuje się sam na taką a nie inną decyzję.

Bardziej od zwolnienia Moskala nie podoba mi się nasz dorobek punktowy po 7 meczach.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.09.2024 o godz. 09:41.
Odpowiedz cytując