Patryko napisał(a):

|
Akurat kompromitacja w PP byłaby wskazana na jak najwcześniejszym etapie, żeby nasi galacticos nie mieli rozterek w których meczach ewentualnie się spocić, a w których nie.
|
To niech chociaż odpadną sobie z kimś mocniejszym. Raczej nie wzmocni to ich pewności siebie jeśli przegraja z 3 czy 4 ligowcem.
@Framat
Doczłapia lub nie. Sobolewski zakończył swoją jesień na 10 miejscu i go zostawiono. Pytanie w ogóle czy sami trenerzy będą tego chcieli.
Wisła to na tyle toksyczne środowisko że 3 z ostatnich 4 trenerów zwolniło się samych.