Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5512
Stary 26.09.2024, 09:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Raczej nie zwalalbym nic na kark przypadku.
Chyba na karb przypadku. i taką tu mamy większość kibiców. Wymądrzanie się top level, a nie potrafią sensownie użyć zwrotu w języku ojczystym.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 26.09.2024 o godz. 09:32.
Odpowiedz cytując