Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5510
Stary 26.09.2024, 09:19
Czy za któregoś trenera Wisła była w strefie spadkowej I ligi? Nie. Więc bardzo dobra decyzja. Szczególnie jak przyznał Moskal, że on nie wie co zmienić. Tym zaorał się dokumentnie. To był ostatni dzwonek, a nie czekać, moze zaczniemy iść do góry, może nie. Jak trener nie wie co zmienić, to się bierze takiego, który będzie miał pomysł. Brawo Królewski
Odpowiedz cytując