doktor granat napisał(a):

Gdzie jej będzie lepiej niż tu?
Pracuje dokładnie tak żeby zadowolić jarusia i kubusia i móc być tu z nimi do końca.
|
Dorośli ludzie rozumieją, że nie każdy może sobie pozwolić na gesty pod publiczkę kosztujące utratę pracy. Większość nie może.
Cała reszta to pretensje do garbatego że ma dzieci proste. Kawula nic tu nie może i dbanie o to żeby Królewski się nie ośmieszał (a przy okazji - klubu) nie należy do jej zadań. Ba - to jest praktycznie niewykonalne, jemu wystarczy komórka i zamknięty kibel z dostępem do internetu.
Zapewniam Cię że ew. zwolnienie Kawuli niczego nie zmieni.