Witalis napisał(a):

|
Rozmowa była o tym, że wszyyyystkie media chwalą Królewskiego za wizję i zwolnienie Moskala.
|
Nie, to są Twoje urojenia.
Dyskusja była o tym że zarzuciłeś Baszczyńskiemu złe intencje bo jego opinia nie wpisuje się w ogólny nurt, a ja napisałem że nie wszyscy dziennikarze i eksperci są zgodni z Twoją wizją wydarzeń, podając jako przykład m.in. "Studio Reymonta". Reszta to albo Twoja manipulacja albo ograniczenia intelektualne.
Wróc jak będziesz miał coś sensownego i na temat. Albo w ogóle.
@MaLk - mnie po prostu, czytając domysły Migi i paniętając jego wcześniejsze akcje - zapaliła się czerwona lampka. Równie dobrze Królewski mógł to wszystko zmyślić żeby jakoś uzasadnić swoją decyzję (temu służy ten list otwarty), a Siewierski i bliżej nieokreśleni piłkarze (są wyżej w temacie kandydatury) dostają rykoszetem...
A to że Królewski sam się pogrąża i najlepiej by było gdyby milczał - raczej trudno z tym dyskutować.