Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16295
Stary 25.09.2024, 16:12
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Rozmowa była o tym, że wszyyyystkie media chwalą Królewskiego za wizję i zwolnienie Moskala.
Nie, to są Twoje urojenia.

Dyskusja była o tym że zarzuciłeś Baszczyńskiemu złe intencje bo jego opinia nie wpisuje się w ogólny nurt, a ja napisałem że nie wszyscy dziennikarze i eksperci są zgodni z Twoją wizją wydarzeń, podając jako przykład m.in. "Studio Reymonta". Reszta to albo Twoja manipulacja albo ograniczenia intelektualne.

Wróc jak będziesz miał coś sensownego i na temat. Albo w ogóle.

@MaLk - mnie po prostu, czytając domysły Migi i paniętając jego wcześniejsze akcje - zapaliła się czerwona lampka. Równie dobrze Królewski mógł to wszystko zmyślić żeby jakoś uzasadnić swoją decyzję (temu służy ten list otwarty), a Siewierski i bliżej nieokreśleni piłkarze (są wyżej w temacie kandydatury) dostają rykoszetem...

A to że Królewski sam się pogrąża i najlepiej by było gdyby milczał - raczej trudno z tym dyskutować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2024 o godz. 16:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując