LucjuszWielki napisał(a):

hehe ciekawe kto miał jeszcze ten filmik... tylko jego nagranie uwieczniło to zdarzenie, nikt inny tego nie nagrał... No akurat tak się składa, że gdyby nie to bezmyślne nagranie migi to Fernandez niemiałby dyskwalifikacji...
Jak widac po latach nadal są powielane bzdury w obronie Migi. SZOK. Małecki miał rację.
|
Kto wypuścił nagranie do mediów na taka skale by PZPN chciał się temu przyjrzeć? Proszę z imienia i nazwiska.