Kris Dee napisał(a):

|
Mateusz Miga - to przypadkiem nie ten pajac, który przez swoją głupotę przyczynił do zawieszenia Luisa Fernandeza na kluczowe dla Wisły mecze o utrzymanie w Ekstraklasie?
|
Może nie pajac, a śmieć.
nero napisał(a):

|
Tak, zawieszenie Fernandeza załatwił jej kibic - Mateusz Miga. Nikt inny oprócz niego tego nie zauważył i nie nagłośnił.
|
hehe ciekawe kto miał jeszcze ten filmik... tylko jego nagranie uwieczniło to zdarzenie, nikt inny tego nie nagrał... Tak się składa, że gdyby nie bezmyślne nagranie migi to Fernandez niemiałby dyskwalifikacji...
Jak widac po latach nadal są powielane bzdury w obronie Migi. SZOK. Małecki miał rację.
As napisał(a):

|
Wszystko było widać w transmisji TV przecież.
|
Nie było w żadnym TV...
PS
Chciałem dodać, ze podczas tworzenia filmu spadkowego szukałem w każdym zakamarku internetów lepszych nagrań z tej sytuacji... Nie znalazłem. Tylo u Migi, tak więc dla przypomnienia:
https://youtu.be/a3fyhmITa_8?si=HMkIx6CzcVaIvDN-&t=353