|
Sytuacja z Siewierskim, to nie przelewki, a czyste sku*wysyństwo.
Kto będzie chciał wejść do takiej szatni ? Który piłkarz zdecyduje się tutaj przyjść.
Rzygać się chcę patrząc na to wszystko.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|