|
To teraz sobie odpowiedzcie jakie były szanse na zatrudnienie takiego Brosza skoro on chce mieć swój sztab a nie niezatapialnych asystentów.I jak teraz będą wyglądały rozmowy z potencjalnym kandydatem skoro ten będzie miał na uwadze,że prezes będzie miał donoszone o każdym pierdnięciu w drużynie.
Ale już uj z tym Siwierskim,trzeba by było jakoś się dowiedzieć którzy piłkarze są baniakami do szczania.
|