krysztal napisał(a):

No UEFA B ma Siwierski czyli to by się zgadzało bo to pupil Zaskrońca,namaszczony na przyszłego trenera Wisły.
Jop ma przejebane....
|
jak ktoś zaczyna karierę trenerską od kapowania to gdzie skończy?
(powyższy post jest satyrą, autor nie zgadza się na publikację go w mediach i uprzedza roszczenia wobec siebie w związku z interpretacją go jako pomówienia)