Temat
:
Kto powinien być nowym trenerem Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline
#
212
25.09.2024, 09:09
Chyba ostatnio podczas transmisji meczu o tym mówili, ale z tego co pamiętam, to na tej licencji może trenować tylko w Hiszpanii.
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 25.09.2024 o godz. 09:12.
Kris Dee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kris Dee
Znajdź inne posty napisane przez Kris Dee