Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.09.2024, 09:09
Chyba ostatnio podczas transmisji meczu o tym mówili, ale z tego co pamiętam, to na tej licencji może trenować tylko w Hiszpanii.
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 25.09.2024 o godz. 09:12.
Odpowiedz cytując