Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5439
Stary 25.09.2024, 07:28
Tylko patrzeć jak sponsorzy zaraz zaczną odchodzić, bo nikt normalny nie będzie przepalał pieniędzy w tym jarkowym grajdole. Zobaczymy co wtedy zrobi wielki wizjoner.

Idę na piątkowy mecz tylko po to żeby zobaczyć reakcje trybun na ten cyrk.
Odpowiedz cytując