podziwiam tych, którzy oglądali to na żywo, bo oglądając z odtworzenia, mogłem spokojnie wszystko przesunąć a treści i tak się niewiele doszukałem
w pracy nie jestem w stanie wytrzymać 20 min takich ogólników CEO, a tu trwało to ponad godzinę
przynajmniej końcówka była emocjonująca

jedno przynajmniej wiem po tym orędziu do narodu, że jeśli JK tak mówi do piłkarzy to oni go za uja nie rozumieją