Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16280
Stary 24.09.2024, 22:35
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak, właśnie dlatego przetacza się przez media fala krytyki Królewskiego, a Baszczyński nie wypowiada się jako bezstronny ekspert (sam w tym wywiadzie mówi, że ma kontakt z Królewskim).

A co do formy naszych wypowiedzi - ja myślę, że niziny intelektualne charakteryzuje właśnie werbalna agresja. Ja niczego kompensować sobie nie muszę.

Przestań się już ośmieszać.
Nie śledzę wszystkich mediów, w "Studio Reymonta" było wyważone: były argumenty za i przeciw.
Były głosy że za szybko, były takie że jednak Moskal wykręcił wynik za który wywaliliby go z większości klubów.
Wojtowicz porównał styl zwalniania do tego za czasów Cupiała (Moskal dowiedział się że zastępuje go Probierz z telefonu Maaskanta, z Holandii).

Ale Baszczyński oczywiście z niecnych zamiarów nie poparł Moskala. Na pewno. Okropnie się zachował.

Musi być fajnie mieć takie proste spojrzenie na świat.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując