PeterSett napisał(a):

WITAM
czy w związku z oficjalnym oświadczeniem JAROSŁAWA KRÓLEWSKIEGO nastąpi oficjalne KARNE USUNIĘCIE UŻYTKOWNIKA FRAMAT Z TEGO FORUM
JEŻELI SIĘ TO NIE STANIE, WYWOŁA TO GNIEW WIELU KIBICÓW
PRECZ Z FRAMATEM=TROLLEM
|
Popieram w całej rozciągłości.