FraMat napisał(a):

Taaa... dzięki sporej dozie przypadku i szczęścia w meczach z Widzewem i Pogonią
Jasne, że można się z tego cieszyć, ale ty chyba powinieneś być dzisiaj w żałobie, leszeczku - twoja ekipa odpadła.
|
Żałosny jesteś z tym bagatelizowaniem jedynego sukcesu od czasu MP za Maaskanta. Serio.
Naprawdę żałosny.