Witalis napisał(a):

Okropne jest nie to, że ktoś ma inne zdanie, tylko to, że wyraźnie próbuje coś dla siebie ugrać w tej sytuacji.
Szczekaj dalej. Moim zdaniem nie umiesz kulturalnie rozmawiać i powinieneś być z tego forum wykluczony.
|
Rozumiem że "szczekaj dalej" to jest ten poziom kultury i merytoryczności o który tak walczyłeś na forum? Czy może to już skończone kiedy wyczerpały się argumenty?
Ad meritum: to że Baszczyński chce coś dla siebie ugrać to tylko Twoje pomówienia. Obrzydliwe.
Jest wielu "ekspertów" i dziennikarzy sportowych którzy bardzo pochlebnie wypowiadali się na temat pomysłów Królewskiego i jego wizji. Co według Ciebie chciał ugrać Trela? A Ćwiąkała? Na "WeszłoTv" też nie cisnęli po nim tak jakbyś chciał.
Przyjmij do wiadomości biedoto intelektualna że odbiór Królewskiego w środowisku komentatorów sportowych jest pozytywny. Powody to temat rzeka, ile w tym racjonalności - długo by dyskutować, ale nie rozumiem dlaczego im wolno a Baszczyński - bardzo zasłużony dla nas piłkarz - jest przedstawiany przez Ciebie jako sprzedajna szuja.
Ty wiesz na pewno że on chce się u Królewskiego zaczepić. Bo tak.
Nie powinieneś sądzić wszystkich pod kątem własnych ograniczeń.