|
Uważam, że FraMat powinien przede wszystkim oficjalnie przeprosić za bycie trollem. Wespół z Kanałem Sportowym, najlepiej na jakimś live, tak żeby Jarek poczuł się ukontentowany odpowiednim respondem na complaint eksalowany na level CEO w trybie ASAP.
|