Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.09.2024, 21:41
Uważam, że FraMat powinien przede wszystkim oficjalnie przeprosić za bycie trollem. Wespół z Kanałem Sportowym, najlepiej na jakimś live, tak żeby Jarek poczuł się ukontentowany odpowiednim respondem na complaint eksalowany na level CEO w trybie ASAP.
Odpowiedz cytując