Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5427
Stary 24.09.2024, 21:39
Prezes był dzis tragiczny, nadawał z nie wiem skąd, wyglądał na zmęczonego, stracił kontrole nad sobą kilka razy, nie odpowiadał na pytania.

Ja rozumiem ze nie może/nie chce powiedzieć dlaczego osoby zostaly zwolnione ale mozna to było zrobic w inny sposób. Przeciez jak to ogladał ktoś ze sponsorów to 2 razy się zastanowi nad wspieraniem Wisły.

Jaro zrobił dziś wiecej złego niż dobrego, myślał ze da rade a poległ na całej dlugosci.

P.s. Framat powodzenia.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując