leszekpw napisał(a):

|
I dzięki Rude ten PP został zdobyty. Czy się to komuś podoba czy nie. Można napisać, że przedłużył zycie Wisle.
|
Taaa... dzięki sporej dozie przypadku i szczęścia w meczach z Widzewem i Pogonią
Jasne, że można się z tego cieszyć, ale ty chyba powinieneś być dzisiaj w żałobie, leszeczku - twoja ekipa odpadła.