Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5415
Stary 24.09.2024, 19:33
biedny ten Jarosław
tak się poświęca
nie śpi walczy z wiatrakami na twitterze
ba jeździ na wypoczyn do Sevilli żeby posłuchać o tym i o owym w sprawie zarządzania klubem
a tu co?
katastrofa porażka za porażką, klęska za klęską
i jeszcze mu impry z alkoholem robią pod bokiem

no on chciał naprawdę chciał tego tam Moskala zachować w spokoju przynajmniej do grudnia
bo on wierzy głęboko... ale się nie dało

jak on cierpi i walczy dla tej Wisły
on Jarosław Wielki


ps. same asy tego forum bronią JK i piszą o tej imprze
no naprawdę wierzyć im trzeba

albo nie
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując