Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5414
Stary 24.09.2024, 19:29
UW wydała jednozdaniowe oświadczenie po odejściu Moskala, zupełnie nie w swoim stylu kiedy ostatnio reagowali na to co się działo w klubie... Wcale się nie zdziwię jak w piątek będzie grzecznie i spokojnie na trybunach.
A to jest początek końca Wisły. Jeśli stadion przestanie reagować na to co się wyprawia w tym klubie. Zniknie ostatnia i jedyna właściwie możliwość oporu i sprzeciwu.

Nie łudźmy się, że sponsorzy czy Socios mają na coś wpływ, chcieli Moskala, wywierali presję, Królewski im pokazał właśnie ile znaczą
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 24.09.2024 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując