Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Adryan
Senior Member
Od: 04.2024
Offline
#
5390
24.09.2024, 15:19
Patryko
napisał(a):
Biorąc pod uwagę akcję z Sobczakiem, nie spodziewam się w tym liście niczego, co wytłumaczy zaistniałą sytuację od A do Z.
Jestem już po tej obszernej lekturze, typowe korpo-.......olo, miałeś rację w 100%.
Adryan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adryan
Znajdź inne posty napisane przez Adryan