|
Czyli kolejne zaprzeczenie wcześniejszym słowom Jarka i tym razem zupełnie zmieniamy model gry. Przechodzimy ze skupienia na ataku pozycyjnym i spokojnego budowania akcji na mocny gegenpress i szybkie przetransportowanie piłki do ataku po odbiorze. I to dużo lepiej pasuje do 1 ligowego bagna, ale znowu - o tym była gadka od dawna, a Jarek się przed tym ciągle bronił i nagle teraz z niczego zaprzecza wszystkiemu co mówił... Nie jestem w stanie zrozumieć co się odjebało...
|