Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5371
Stary 24.09.2024, 09:44
Nie chcę się teraz angażować w dyskusję nad słusznością decyzji o zwolnieniu Kazia, ale czy nie rzuciła Wam się w oczy otoczka całej tej sytuacji? Przecież oprócz Kazia polecieli ludzie, którzy teoretycznie nie mieli wpływu na ostatnie wyniki 1 drużyny... Krzoska? Kierownik sklepu? Fizjoterapeuta? Dyrektor akademii? Co oni mają wspólnego z ostatnimi wynikami naszej drużyny? Zwalnia trenera i przy okazji kierownika sklepu? Bez jaj. Tam się ewidentnie musiało coś grubszego odpierd....ić.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując